20 листопада 2015 року  в актовій залі гімназії відбулося  свято для першокласників – Посвята в Барвінчата. Діти із задоволенням подорожували по Країні Барвінковій стежинами «Моя Батьківщина – Україна», «У колі друзів», «До кришталевих криниць», «У світі прекрасного», «Рости розумним та працелюбним», відгадували загадки, співали, танцювали, ознайомилися з правилами Барвінчат та урочисто пообіцяли їх дотримуватися. На свято завітала Пані наука, яка вручила кожному учневі значок з емблемою Барвінка.

Директор гімназії В.П.Мокрякова та заступник директора з навчально-виховної роботи О.Г.Сорокіна привітали учнів із важливою подією у їх житті і висловила сподівання, що вони зростатимуть гідними громадянами України.