З метою розвитку співпраці України з Турецькою Республікою у культурній сфері, 27 вересня в краєзнавчому відділі історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" був проведений День турецької культури. Саме в міжнародний день туризму, бо більшість українців віддають перевагу відпочинку в Туреччині, з її чудовим кліматом і багатою мережею історичних місць.

В цей день до музею були запрошені старшокласники Новгород-Сіверської гімназії №1. В ході заходу діти ознайомились з культурою, звичаями, традиціями, національним одягом цієї країни, переглянули відео про найкрасивіші міста та історичні пам'ятки. А ознайомитись з турецькою кухнею учні змогли скуштувавши традиційні солодощі: халву, рахат-лукум та медову пахлаву з чаєм. Ось такий пізнавально-смачний вийшов День турецької культури!