Новий 2020 рік у гімназії почався спортивно!

03.01.2020 відбувся баскетбольний турнір за участю команд учнів гімназії, випускників різних років та інших навчальних закладів міста. Суддями змагань були тренери-викладачі Дідковський А., Ковальчук Д. та Пурига Г. Традиційно відкриття турніру розпочалося з виконання державного гімну. Ведуча заходу надала слово директору гімназії В. Мокряковій та випускнику школи Г. В’язовику, який урочисто вручив навчальному закладу подарунки.

Між іграми турніру відбулися показові виступи учасників хореографічної студії «Танцювальний квартал» (керівник Ю. Шкалаберда) та вихованок КДЮСШ (керівник Трапізон А).

Захід відбувся цікаво та захоплююче. Проведення турніру – це цінний досвід для всіх учасників, хвилююче дійство для глядачів. Подібні заходи сприяють зростанню спортивної майстерності, оволодінню новими підходами та комбінаціями. Особистий приклад учасників підвищує мотивацію учнівської молоді до занять спортом, формування потреб у здоровому способі життя.

Сподіваємося, що цей турнір – початок гарної спортивної традиції!