20 березня 2015 року в актовій залі гімназії довго звучали гарячі оплески вболівальників на підтримку учасниць шоу-програми "Міс Весна – 2015".

Чарівні гімназистки цікаво розповідали про себе в конкурсі "Візитка", читали вірші, співали, танцювали та демонстрували власні творчі роботи в конкурсі "Моє хобі", змагалися в інтелектуальній розминці, представили на розсуд журі свої кулінарні шедеври.

img1528

img1509

На цьому святі кожна дівчина була, немов діамант, який виблискує багатьма гранями свого таланту та краси.

img1555

Але конкурс є конкурс, тож після бурхливих обговорень журі, корону переможниці та титул "Міс Весна" отримала учениця 9-а класу Анна Корицька, в номінації "Віце - Міс Весна" перемогла Діана Ілляна (10-а клас), "Міс Школи" - Юлія Понамарчук (11-б клас), "Міс Грація" - Яна Воробйова (9-в клас), "Міс талант" - Світлана Сєдая (10-а клас), "Міс Симпатія" - Наталія Шморгун (11-А клас), "Міс Інтелект" - Шкарабура Світлана (10-б клас).

img1557

Дякуємо організаторам шоу-програми, координаторам кампанії "Avon" (м. Шостка), які подарували всім учасницям програми парфуми, а глядачам – гарний весняний настрій.

img1566