Знання англійської мови в нинішній час відіграє все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну.  Для кожної людини, яка прагне побудувати кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, а також відкрити нові життєві перспективи й урізноманітнити своє життя, зробивши його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно.

1IMG 8073

8 квітня 2016 року гімназисти взяли участь міському заході для дітей та молоді, присвяченому Року англійської мови в Україні. Діти мали змогу здійснити віртуальну мандрівку по англомовним країнам, познайомитися з їх цікавою культурою, традиціями та мистецтвом.

1IMG 8077

Правосуд Євген, учень гімназії та вихованець музичної школи, зіграв для присутніх композицію «У країні гномів».

1IMG 8079

Учениці Рожок Софія та Рожок Олена на скрипках виконали  інструментальні композиції  англійських композиторів.

1IMG 8084

На святі були присутні гості з Голландії. Тож після завершення заходу учні гімназії мали змогу практично застосувати набуті на уроках іноземної мови знання і поспілкуватися з мешканцями іншої країни.