Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка вітає учнів, які є переможцями в номінації «Золотий голос гімназії».

Гімназійне життя – це не тільки щоденні уроки, це справжнє джерело творчості, сповнене різними цікавими, змістовними, захоплюючими подіями: концертами, виставками, зустрічами, екскурсіями, флешмобами, акціями, фестивалями тощо.

Дякуємо талановитим вокалістам, найактивнішим учасникам шкільної художньої самодіяльності: Любові Пинчук, Ангеліні Грибановій, Аліні Білозор, Анні Дудар, Вероніці Головні та Анастасії Абрамовській, які протягом навчального року під час своїх виступів дарували глядачам неймовірну творчу насолоду та святковий настрій.

Всім, хто обожнює творчість, щиро бажаємо: співайте серцем, співайте душею! І хай ваш голос дзвінко лунає на славу рідної школи, міста, країни!

Відкривайте свій талант світові, отримуйте величезне задоволення від кожної миті на сцені! Сприймайте свою обдарованість як шанс поділитися щастям та енергією з тими, хто в глядацькій залі! Вдалих вам виступів та звершення всіх мрій!