У рамках Національного тижня читання учні 7-Б касу Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у позакласному виховному заході - літературному брейн-рингу “Знавці зарубіжної літератури”,
проведеному педагогом-організатором Ільющенко О.М., вчителем зарубіжної літератури Штигайло В.В., бібліотекарем Коробко Н.В.

Ліцеїсти в ігровій формі із задоволенням демонстрували свої знання в інтелектуальних випробуваннях "Літературний калейдоскоп", "Так або ні", "Конкурс капітанів" .

Літературні позакласні заходи – гарна традиція об'єднуватися навколо читання, ділитися читацькими враженнями, отримувати нові знання, прищеплювати любов до книги, збагачувати духовний світ дітей.