З 22 по 26 квітня в Новгород-Сіверському ліцеї №1 організовано проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Класними керівниками роз”яснюються учням правила поводження з вогнем, на водоймах, під час користування опаленням, електричними та газовими приладами, вибухонебезпечними предметами тощо.

Наймолодші школярі 1-А класу разом із батьками та класоводом Холодило О.М. завітали на зустріч з фахівцями ДСНС, які навчали дітей правилам пожежної безпеки у побуті, розповідали, як запобігти пожежі в помешканні та алгоритм дій при виявленні займання чи сильного задимлення в приміщенні.

Також рятувальники розповіли алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, зазначивши, що про це необхідно відразу повідомляти дорослих та телефонувати за номером 101.

Усі учасники профілактичного заходу отримали від фахівців ДСНС тематичні листівки й пам’ятки з правилами безпечної поведінки.