Учні 6-Б класу разом з класним керівником Пашковською К.В. відвідали профілактично-пізнавальний захід в Новгород-Сіверському районному відділі ДСНС України в Чернігівській області та 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2ДПРЗ.

Діти мали змогу ознайомитися з роботою пожежно-рятувальних підрозділів, приміряти одяг рятувальників та відчути себе героями, які допомагають людям у складних ситуаціях.

Особливу увагу рятівники звернули на правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, розповіли, чим вони небезпечні, який алгоритм дій у разі їх виявлення. В умовах сьогодення ця тема є особливо актуальною.

На завершення заходу рятувальники подарували кожній дитині цікаві комікси з безпековою тематикою, які розробили ДСНС спільно із Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, а також гуманітарної організації "ACTED".