Здобувачі освіти гімназії, члени гуртка «Школа лідерства» (керівник Ільющенко О.М.) взяли участь у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!», яка проводиться у форматі онлайн-виставки та обміну фотографіями й привітаннями між учасниками фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Мета даного заходу – реалізація Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризація вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції.

010203050607