Вивчення біології у школі триває не лише на уроках. Значну роль у формуванні інтересу до предмета відіграє і предметний тиждень, який проводився в нашій гімназії з 13 по 17 жовтня 2014 року.

Біологія – один з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів. Метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Тиждень біології та екології розпочався відповідно за планом. На кожен день тижня були заплановані  конкретні заходи. Програмою тижня  були охоплені всі класи. Під час тижня випускалися стінні газети,  готувались презентації на тему «Гриби у нашому житті».

проведено тренінг  «Поведінка й ризики», круглий стіл  на тему «Збережемо природу – збережемо життя на Землі», виступ екологічної агітки «Знай! Бережи! Захищай!», відбулась зустріч з працівником Червоного Хреста.

Учні 5 – 11 класів відповідально віднеслися до проведення тижня. Допомогли у оформленні гімназії  плакатами, фотографіями. Щоденні заходи мали  розвивальний, виховний та пізнавальний характер.  Різноманітність заходів мали великий вплив на учнів, розвивали інтерес до вивчення та стимулювання творчої праці вчителів та учнів.

Бібліотекарем гімназії Жаворонкой В.О. організовано виставку екологічної літератури.

Насиченим виявився круглий стіл  на тему «Збережемо природу – збережемо життя на Землі», який проводила вчитель біології Ковальчук Л. М., де учні 6 – х класів виявили не аби який інтерес до екологічних проблем нашої планети. Було розглянуто багато цікавих питань.

Вчитель Ковальчук Л. М. з учнями 11 – Б  провела тренінг на тему «Поведінка й ризики», де учні на прикладі різних життєвих ситуацій дізналися про ризики інфікування ВІЛ, а також навчилися самостійно визначати небезпечні для здоров’я ситуації та оцінювати свої  власні ризики інфікування.

Учні гімназії мали змогу ознайомитися з фотовиставкою на тему «Знай, люби та бережи».

Відбувся виховний захід для 5х класів "Людина- дитина Природи"

Підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і надовго закарбувався у пам'яті учнів. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального.