З нагоди Дня української писемності та мови вчителем української мови та літератури Ковальовою Л.М. для учнів 6-В класу Новгород-Сіверського ліцею №1 було проведено мовно-літературний конкурс "Подорож у країну Мовознавію".

На початку заходу діти дізналися про історію свята, його значення та традиції відзначення. Учні із зацікавленістю слухали розповідь про розвиток української писемності та важливість збереження рідної мови.

Після пізнавальної частини розпочався конкурс, під час якого діти виконували тематичні завдання:

- швидко підбирали  протилежні за значенням слова (конкурс антонімів);

- складали римовані рядки (поетичнй конкурс);

- намагалися зобразити за допомогою міміки та жестів значення слів (конкурс “Пантоміма”);

- відповідали на мовні запитання, намагаючись дати правильну відповідь якнайшвидше (конкурс "Хто швидше") тощо.

зображення viber 2024 10 23 12 29 19 985зображення viber 2024 10 23 12 30 09 924зображення viber 2024 10 23 12 30 42 686