Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у гімназії з дев’ятого по 13 листопада було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму. 

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, здійснювали патріотичний велопробіг, брали участь у «Веселих стартах», малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці та організації якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів.  

Тиждень хімії

Хімія у школі – це не тільки уроки, а й позакласна робота. Цікавим прикладом такої діяльності є тиждень хімії у гімназії, який залучив учнів 7-11 класів, а також дав можливість ознайомити учнів 6 класів з предметом «хімія».

Тиждень історії

У рамках тижня історії у нашій гімназії були проведені заходи, присвячені пам’ятним датам: Дню Соборності України та Дню пам`яті Героїв Крут. Для учнів 8 класів була проведена інтерактивна гра «Знавці античності». Перемогу одержала команда 8-а класу.

Тиждень біології та екології

Щорічно у гімназії проводиться тиждень біології та екології. Цього року він пройшов з 11 по 15 листопада. Мета тижня: узагальнити і розширити знання учнів з біології, екології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада у гімназії проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Тиждень української мови та літератури

З 4 по 8 листопада в Новгород-Сіверській гімназії № 1 пройшов тиждень української мови та літератури, у рамках якого відбулося урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тиждень географії

З 18 по 20 вересня 2019 року цікаво та весело, змістовно та пізнавально пройшов тиждень географії та економіки.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У період з 21 по 25 жовтня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, волейбол, брали участь в учнівському  забігу, малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці  та організації  якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів, педагог-організатор та  лідери учнівського самоврядування.