Тиждень математики
З 15 по 19 березня з метою підвищення зацікавленості учнів до вивчення математики, розвитку логічного мислення, уваги, швидкості реакції, пам’яті в Новгород-Сіверській гімназії №1 було проведено Тиждень математики.

Тиждень дитячої книги

Читайте щодня! Закохайте дитину в книгу. Це буде вашою найбільшою інвестицією у розвиток інтелекту дитини та її здатності мислити творчо та нестандартно.

Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури, підготовлений вчителями Ільющенко О.М., Половець І.В., Штигайло В.В., захопив гімназистів цікавими формами позакласної роботи.

Тиждень біології та екології – 2021

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології з 15 по 19 лютого у нашій гімназії проходив тиждень біології та екології.

Тиждень англійської мови

З 8 по 12 лютого гімназисти брали участь у проведенні тижня англійської мови. Учні початкових класів (вчителі Симонова Л.М., Осадча В.М. та Хотимченко О.О.) мали змогу позмагатися у конкурсі малюнків на тему «Великобританія – чудова країна», здійснили подорож англомовними країнами, переглянули фільм про Великобританію та Королеву Єлізавету II. Також діти дивилися мультфільми та робили валентинки для рідних та друзів.

Тиждень хімії

З 1 лютого по 5 лютого в гімназії відбулися заходи в рамках тижня хімії.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у гімназії з дев’ятого по 13 листопада було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, здійснювали патріотичний велопробіг, брали участь у «Веселих стартах», малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці та організації якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів.

Тиждень хімії

Хімія у школі – це не тільки уроки, а й позакласна робота. Цікавим прикладом такої діяльності є тиждень хімії у гімназії, який залучив учнів 7-11 класів, а також дав можливість ознайомити учнів 6 класів з предметом «хімія».

Тиждень історії

У рамках тижня історії у нашій гімназії були проведені заходи, присвячені пам’ятним датам: Дню Соборності України та Дню пам`яті Героїв Крут. Для учнів 8 класів була проведена інтерактивна гра «Знавці античності». Перемогу одержала команда 8-а класу.