Тиждень біології та екології – 2021

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології з 15 по 19 лютого у нашій гімназії проходив тиждень біології та екології.

Тиждень англійської мови

З 8 по 12 лютого гімназисти брали участь у проведенні тижня англійської мови. Учні початкових класів (вчителі Симонова Л.М., Осадча В.М. та Хотимченко О.О.) мали змогу позмагатися у конкурсі малюнків на тему «Великобританія – чудова країна», здійснили подорож англомовними країнами, переглянули фільм про Великобританію та Королеву Єлізавету II. Також діти дивилися мультфільми та робили валентинки для рідних та друзів.

Тиждень хімії

З 1 лютого по 5 лютого в гімназії відбулися заходи в рамках тижня хімії.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у гімназії з дев’ятого по 13 листопада було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, здійснювали патріотичний велопробіг, брали участь у «Веселих стартах», малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці та організації якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів.

Тиждень хімії

Хімія у школі – це не тільки уроки, а й позакласна робота. Цікавим прикладом такої діяльності є тиждень хімії у гімназії, який залучив учнів 7-11 класів, а також дав можливість ознайомити учнів 6 класів з предметом «хімія».

Тиждень історії

У рамках тижня історії у нашій гімназії були проведені заходи, присвячені пам’ятним датам: Дню Соборності України та Дню пам`яті Героїв Крут. Для учнів 8 класів була проведена інтерактивна гра «Знавці античності». Перемогу одержала команда 8-а класу.

Тиждень біології та екології

Щорічно у гімназії проводиться тиждень біології та екології. Цього року він пройшов з 11 по 15 листопада. Мета тижня: узагальнити і розширити знання учнів з біології, екології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада у гімназії проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Тиждень української мови та літератури

З 4 по 8 листопада в Новгород-Сіверській гімназії № 1 пройшов тиждень української мови та літератури, у рамках якого відбулося урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.