Другий день тренінгу з ораторського мистецтва в рамках молодіжного проєкту "Молодь in UA"

Сьогодні в Клубі ораторського мистецтва, організованому в ліцеї командою учнівського самоврядування “Молодь in UA” у складі Мельник Дарини, Приходька Кирила, Горбонос Олександри, Синяка Віталія, Сильченко Уляни, відбувся другий тренінговий день за участі талановитої актриси Чернігівського академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка АЛЬОНИ БРОНИЦЬКОЇ.

Перший день тренінгу з ораторського мистецтва за програмою UPSHIFT
Команда лідерів учнівського самоврядування “Молодь іn UA” Новгород-Сіверського ліцею №1 продовжує реалізацію молодіжного проєкту за програмою UPSHIFT.

Сьогодні був надзвичайно насичений і цікавий день!!! У рамках роботи Клубу ораторського мистецтва учнівська молодь зустрілася з талановитою актрисою Чернігівського академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка АЛЬОНОЮ БРОНИЦЬКОЮ,

Всеукраїнський фестиваль «В об’єктиві натураліста»
Вітаємо учнів 1–Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 (класовод Воробйова Н.К.) – переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста»:

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови “Всесвіт знань - 2024”
Вітаємо учнів Новгород-Сіверського ліцею №1 - переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови “Всесвіт знань - 2024” (вчитель Кравцова Наталія Анатоліївна):

Тематичний урок з рятівниками “Дбай про свою безпеку!”

26 квітня у рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності до учнів 6-В класу Новгород-Сіверського ліцею №1 (кл.керівник Максимихіна С.В.) на тематичний урок “Дбай про свою безпеку!” завітали представники РВ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Милько Анастасія та Вадим Могильний.

Заочний конкурс малюнків "Чорнобиль - наша пам"ять"
Учні Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у щорічному заочному конкурсі малюнків "Чорнобиль - наша пам"ять".

У творчій формі діти виразили почуття та думки про катастрофу, яка вплинула на Україну та весь світ. Ці малюнки нагадують нам про важливість безпеки та обережності у використанні атомної енергії.

Семикласники відвідали лекцію в музеї “Чорнобильська катастрофа: причини та наслідки”
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції залишила невиліковні рани у серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий негативний вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

У ліцеї триває "Тиждень знань з безпеки життєдіяльності"

Учні 6-Б класу разом з класним керівником Пашковською К.В. відвідали профілактично-пізнавальний захід в Новгород-Сіверському районному відділі ДСНС України в Чернігівській області та 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2ДПРЗ.

Першокласники завітали на зустріч з фахівцями ДСНС
З 22 по 26 квітня в Новгород-Сіверському ліцеї №1 організовано проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Розважальна програма для молоді від "Молодь in UA"
Програма UPSHIFT - це про командну роботу, дружбу, емоції, можливість реалізації, відповідальність та розвиток!

Команда учнівського самоврядування “Молодь in UA” Новгород-Сіверського ліцею №1 (Мельник Дарина, Приходько Кирило, Синяк Віталій, Горбонос Олександра, Сильченко Уляна) продовжує реалізацію загальношкільного молодіжного проєкту, метою якого є соціалізація, набуття комунікативних навичок учнівської молоді, подолання стресів та покращення ментального здоров”я дітей.