Вітаємо ученицю 8-а класу КУЛАК АННУ та учня 2-б класу САВЕКА МИХАЙЛА з перемогою в конкурсі дитячої творчості «Створюємо ліси разом», організованому ДП «Новгород-Сіверський лісгосп».

У своїх творах та малюнках діти розказували про роль лісів для життя на планеті, важливість їх збереження та відтворення, необхідність свідомого ставлення людей до екологічних проблем.

Організатори конкурсу вручили переможцям грамоти та цінні подарунки - смарт-годинники. Також за активність багатьох школярів та цікаві творчі рішення екологічної теми гімназія отримала чудовий подарунок - волейбольний, футбольний та баскетбольний м»ячі.

Дякуємо директору лісового господарства СЕРГІЮ ЗАЙЦЮ за співпрацю та впровадження цікавих форм екологічного виховання учнівської молоді!
1 n2 n3 n