3 грудня, в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, ми привертаємо увагу до тих проблем, з якими вони зустрічаються, захисту їх прав, гідности, благополуччя.
Виховувати таке ставлення варто з дитинства, адже поруч з нами живуть і навчаються діти з особливими потребами.

Наша гімназія створює безпечне й комфортне інклюзивне середовище для всіх учасників освітнього процесу. Заняття з елементами тренінгу для учнів 3Б класу «Усі ми різні, але рівні» провела психологиня навчального закладу Тетяна Могильна. Головна мета - розвивати в дітей почуття емпатії й поваги до людей з особливостями психофізичного розвитку, мотивувати учнів надавати підтримку дітям з особливими потребами, не боятися спілкування з ними. Вправа «Серце друга» показала учасникам тренінгу, що завдяки нашій турботі світ для особливих діток може стати кольоровим, сповненим доброти й любові.

Захід проведено в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

1n2 n3 n4n5n6n