1 грудня в Новгород-Сіверській гімназії №1 традиційно відзначається День гімназії, День народження Бориса Майстренка та День учнівського самоврядування.

Цьогоріч лідери учнівського самоврядування подарували учням та педагогам піднесений святковий настрій, вітаючи всіх зранку дружними скандуваннями та різнокольоровими кульками у фоє школи. Перерви між уроками цього дня були музичними та особливо пожвавленими.

До Дня учнівського самоврядування в гімназії відбулася учнівська конференція, на яку були запрошені лідери 5-11 класів. Педагог- координатор діяльності учнівського самоврядування Ільющенко О.М. підвела підсумки роботи за перші місяці навчального року, разом із учнями обговорили плани на майбутнє. Голова Ради Старійшин Дударь А. ініціювала цікаві ідеї, які були одноголосно схвалені присутніми.

Відтепер учнівське самоврядування гімназії матиме назву "Молодь in UA", незабаром відбудеться опрацювання положень Статуту та оновлення освітнього простору центра самоврядування.

Попереду в учнівського активу багато планів та роботи, спрямованої на розвиток рідної гімназії. Бажаємо всім цікавого шкільного життя, яскравих подій, незабутніх вражень, енергії та натхння!

2n3 n4567