Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ у щорічній стартакіаді допризовної та призовної молоді команду учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка
, у склад якої увійшли:
- Козинець Денис
- Поляков Дмитро
- Сичов Олег
- Лазаренко Станіслав
-Черток Сергій.

Цьогоріч спартакіада відбувалася в режимі онлайн.

Нашим учням вдалося продемонструвати грунтовну підготовку з таких видів змагань: стрибок у довжину з місця, підтягування на перекладині, піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хвилину, згинання та розгинання рук в упорі лежачи.
Щиро вітаємо учасників нашої команди, яких визнано переможцями в окремих видах змагань та нагороджено грамотами:
- Козинця Дениса(стрибок у довжину з місця - І МІСЦЕ)
(піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хв. - І МІСЦЕ)
- Чертка Сергія стрибок у довжину з місця - ІІ МІСЦЕ)
(піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хв. - ІІІ МІСЦЕ)
(згинання та розгинання рук в упорі лежачи - ІІ МІСЦЕ)
- Сичова Олега (піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хв. - ІІ МІСЦЕ)

За загальними результатами команда учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 (вчитель предмета “Захист України” Г.В. Пурига) отримала найвищу кількість балів та виборола ПЕРШЕ місце.
Вітаємо!!!

шкільна спартакіадаn