Від проєкту “Всеосвіта” нещодавно відбувся Всеукраїнський дистанційний конкурс “Безпека на дорозі”, спрямований на покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки, правильної свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху в Україні.

Лауреатами та переможцями конкурсу стали і учні нашої гімназії
: Білик Кирило, Гаман Владислава, Голован Іван, Журавель Олексій, Кулак Дмитро, Лукаш Іван, Мостовий Микола, Тужик Іван, Тужик Ксенія, Шашко Варвара, Шкільова Варвара (вчитель- координатор А. С. Чмигальова).

Усі діти, змагаючись з гідними суперниками, показали чудові результати, проявили інтелектуальні здібності, уміння мислити, долати труднощі. Попереду - багато нових цікавих проєктів, конкурсів, змагань. Щиро бажаємо нашим учням впевнено йти вперед, засвоювати нові знання, здобувати важливий досвід, розвивати всі свої здібності!

Безпека на дорозі n