Відеолекторій з такою назвою провели цього тижня педагоги Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка спільно з представниками ДСНС для школярів освітнього закладу.

Під час заходу учні були проінформовані про вибухонебезпечні предмети, ознайомлені з їх класифікацією та ознаками, за якими їх можна розпізнати.

Представники ДСНС подарували школі набори з тематичними зошитами та постерами, а також навчальні ігри від ЮНІСЕФ “Підказки в надзвичайних ситуаціях”.

Зважаючи, що ми живемо під постійними обстрілами, кожен дорослий мешканець громади має пам”ятати сам і пояснювати дітям, що у разі виявлення вибухонебезпечного пристрою заборонено:
- наближатися до виявленого предмета;
- пересувати його або брати в руки;
- закопувати, кидати, ударяти по ньому;
- розпалювати поряд багаття або кидати у вогонь предмет;
- приносити предмет додому, у навчальне приміщення, інші багатолюдні місця.

При виявленні вибухонебезпечного пристрою:
- негайно повідомте чергові служби ДСНС (тел. 101), поліцію (тел.102);
- не підходьте до предмета, не торкайтеся й не пересувайте його;
- не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
- дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.