Учора в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім.Б. Майстренка проведено бесіду старшокласників з інспектором ювенальної превенції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області Крістіною Іваненко.
Головною метою профілактичної роботи було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки.
Інспектор ювенальної превенції розповіла дітям про види правопорушень, які часто трапляються в молодіжному середовищі, ознайомила з правилами безпечного на дорозі, на вулицях, за містом, звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Педагог-організатор Оксана Ільющенко та соціальний педагог Анна Лисенко приділили увагу проблемі кібербулінгу в сучасному суспільстві. Класний керівник Світлана Сигута нагадала дітям права та обов”язки здобувачів освіти.

Профілактична робота з дітьми дає можливість формувати у школярів уміння правильно розв”язувати конфліктні ситуації, набувати навичок самозбереження, знати свої права та обов’язки.

316090940 1310416719789945 6221721909211873739 n