З 15 до 21 травня в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.

У рамках профілактичного тижня п”ятикласники Новгород-Сіверського ліцею №1 завітали на тематичний виховний захід, проведений вчителем основ здоров”я Альбіною Салімівною Чмигальовою.
Діти говорили про важливість захисту життя та здоров’я в процесі дорожнього руху, формували практичні навички безпечної поведінки.

Під час майстер-класу “Засвітись у темряві - подбай про безпеку!” хлопчики та дівчатка із задоволенням власноруч виготовили флікери - світловідбиваючі брелки, які допомагають водіям швидше побачити пішохода в умовах недостатньої освітленості.

Діти зробили висновок, що світловідбивачі мають бути у кожної людини. Виготовлення своїми руками флікерів — це просто, а в дружній компанії — це ще й цікаво!

12345678jpg9101112