Учні 7-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом з класним керівником Сігутою С.О. взяли активну участь в інтерактивному навчальному заході "Інформування дітей про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни”
, проведеному громадською організацією "Кісар" (Київський інститут стратегічного аналізу та реформ ) за програмою дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації.

Разом з тренером Павлом Давиденком діти обговорювали та аналізували різні небезпечні ситуації, які виникають під час війни, ознайомлювалися з правилами безпечного поводження та алгоритмом дій у разі знаходження вибухонебезпечних предметів та мін. Інтерактивні ігри та застосування сучасних технологій забезпечили ефективне засвоєння знань, активну зацікавленість учнів цією важливою темою.

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч, нові знання та навички, а також за приємну гостинність від організаторів заходу - смаколики, які додали настрою всім учасникам тренінгу!))