Сьогодні учні 6-А класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом з класним керівником Півнюк Ю.М. та вчителем основ здоров"я Чмигальовою А.С., долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Руханка сили" у рамках Дня ментального здоров"я.

Також до активностей діти були залучені і в режимі онлайн вчителем фізичного виховання Пуригою Т.С.

Торік у флешмобі взяло участь понад 5 тисяч діт ей з 24 областей України. У цьому році діти України готові перевершити рекорд, адже знають, що спільна ініціатива ЮНІСЕФ [UNICEF Ukraine за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» [Ти як?]— чудова нагода, щоб об’єднатися і пригадати, як ми можемо дбати про ментальне здоров’я.

скрин 1скрин 2скрин 3