Учні 3-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом з вчителем Лавицькою І.К. завітали вчора на пізнавальну екскурсію до 7 державної пожежно-рятувальної частини (м. Новгород-Сіверський) 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Чернігівській області.

Екскурсія допомогла дітям пригадати правила поведінки в екстрених ситуаціях. Співробітники ДСНС розповіли учням про особливості професії вогнеборця, а також про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності в реаліях сьогодення.

Третьокласники власноруч намалювали малюнки для співробітників пожежної частини та отримали від них у подарунок набори з зошитами, наліпками та розробленими для дітей пізнавально-інформаційними коміксами з правилами техніки безпеки.