Сьогодні учні Новгород-Сіверського ліцею №1 разом з педагогом-організатором Ільющенко О.М. та вчителем Ковальовою Л.М. завітали на розвитковий психосоціальний захід, проведений для дітей в громадах Чернігівської області за сприяння ГО «КІСАР» у рамках Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR).

Для молоді та дітей було проведено багато різноманітних командних конкурсів, групові ігри «Твістер», «Хто я?», «Крокодил», працювали творчі локації.

Ігровий формат заходу дозволив кожній дитині проявити свої здібності, відпочити, долучитись до активних вправ, відчути радість від взаємодії та спілкування з однолітками – все те, що дозволить їм долати стрес і знайти внутрішні ресурси в цей непростий для всіх час.
12345678910111213141516171819202122