Чи знаєте ви, що 26 жовтня в Україні з метою популяризації українських звичаїв і традицій відзначається День гарбуза!)
Тож саме сьогодні в 3-В класі Новгород-Сіверського ліцею №1 пройшло яскраве свято "День гарбуза". Мабуть, нашу Україну неможливо уявити без цього сонячного овочу. Гарбуз можна сміливо назвати одним із головних атрибутів осені.

Класовод Меньшикова С.М. підготувала для маленьких школяриків гарбузовий кошик з тематичними завданнями, виконуючи які діти ділилися своїми асоціаціями, розгадували загадки, складали хмарку слів, дізнавалися цікаві факти, виготовляли гарбузики та розфарбували спільну розмальовку.

Осіннє свято стало чудовою нагодою дізнатися про цінні та цілющі властивості легендарної городини, помилуватися осінніми барвами, ще більше закохатися в красу та народні традиції рідної країни, а також приємно провести час у дружньому колі.