Здобувачі освіти 2-А класу Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у цікавій мовній вікторині, підготовленій для своїх маленьких учнів класоводом Десятник В.М. з нагоди Дня української писемності та мови.

Під час виконання тематичних завдань, діти в ігровій формі розширювали знання з рідної мови, вчилися відчувати її красу й багатство.

Читаючи “хмарки слів” та різні цікавинки з “мовної скарбнички”, складаючи українські прислів”я, наші наймолодші учні збагачували свій словниковий запас, розвивали логічне та образне мислення, пам'ять, увагу, спостережливість. Кожен учасник вікторини зміг проявити свою ерудицію, кмітливість та завзяття.

Завершилося мовне свято “плетінням віночку компліментів рідній мові”, під час чого діти розповідали про свою любов та захоплення українською мовою, народними традиціями, нашою літературою та культурою.

12jpg3jpg4jpg5678910