У День української писемності та мови учні 3-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом із класоводом Лавицькою І.К. відвідали дитячий відділ міської бібліотеки.

Малечу вразила різноманітність сучасних українських дитячих книжок.

Бібліотекарка Світлана Цурган запросила маленьких гостей на “мовні гойдалки”, де ознайомила дітей із історією свята, презентувала книжки, які допомагають у вивченні рідної мови.

Учні також взяли участь у літературній вікторині, декламували вірші відомих українських поетів, прикрашали “мовне дерево” листочками з прикметниками, які характеризують українську мову. Також малеча переглянула тематичну виставку "Є мова - є нація", де були представлені книжки з крилатими висловами, приказками та прислів'ями.

Дякуємо бібліотекарям за доброзичливу атмосферу під час екскурсії, цікавий формат екскурсії та незабутні враження від знайомства зі світом дитячої літератури.