З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників та з метою підготовки до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”) учнівська команда Новгород-Сіверського ліцею №1 взяла участь у патріотичному вишколі.

Старшокласники під час заходу мали змогу використати знання та вдосконалити вміння, набуті разом з педагогом Пуригою Г.В. на уроках з предметів «Захист України» та “Фізична культура”.

Участь школярів у військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”), яка вже багато років є популярною серед дітей на молоді України, сприяє формуванню в учнів національно-патріотичної свідомості, сприяє вихованню якостей, необхідних для відстоювання державної незалежності та територіальної цілісності України.

4jpg