Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: й життя людини, й життя країни. Багато сторінок вписано криваво–чорним кольором. Особливо вражають сторінки, де викарбовано згадки про голод.

Учора в краєзнавчому відділі музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» для мешканці нашого краю відбувся тематичний захід до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні "Пам'ять народу неубієнна". Відвідали музей й наші учні 10-А класу разом із шкільними бібліотекарями Н.В.Коробко та В.О. Жаворонкіною.

Діти дізналися про причини та наслідки Голодомору в Україні, заслухали від наукових співробітників музею спогади наших земляків, які пережили голодні лихоліття, хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинних жертв геноциду.

Також у бібліотеці ліцею до Дня пам'яті жертв Голодомору для учнів та педагогів презентовано книжкову виставку «Голодомор – скорбота в серцях поколінь», де представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, художньо-документальні видання відомих українських письменників.