Україна й світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути й неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.

Класоводом Десятник Валентиною Михайлівною для учнів 2-А класу Новгород-Сіверського ліцею №1 проведено урок пам”яті "Голодомор 1932-1933 років - трагедія України ".

Під час тематичного заходу діти ознайомилися з однією з трагічних сторінок історії нашого народу, вшанували пам'ять про тих українців, хто не пережив ті страшні часи, виготовили свічку пам'яті - символ Дня пам”яті жертв Голодомору.

зображення viber 2023 11 24 11 20 12 424