У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» психологиня Новгород-Сіверського ліцею №1 Могильна Тетяна провела низку інформаційно-просвітницьких заходів:

- у 4 класі для здобувачів освіти проведено захід до Дня людей із обмеженими можливостями «Ми різні, але ми рівні»;
- для учнів 7 кл. до Міжнародного дня волонтера проведено захід «Волонтерство як поширення культури допомагати»;
- у 10 класі учні взяли участь у тренінговому занятті «Академічна доброчесність» до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Основна мета заходів: збільшення розуміння та обізнаності школярів щодо навичок формування життєстійкісті, навичок ненасильницького спілкування, створення простору для підтримки, інклюзивності, доброчесності й розуміння.

1n2n3 n4 n5 n6n7 n8n9n10 n11 n12 n14