Проєкт «На Урок» цьогоріч запросив школярів здійснити дивовижну подорож до острова Галіндез у Західній Антарктиці, щоб ознайомитися з життям і діяльністю української наукової станції «Академік Вернадський».

На учнів чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких вони дізналися про історію та особливості роботи на антарктичній станції, про дослідження наших науковців і їхній внесок у світову науку, про географію та дивовижну природу Антарктики — про все те, що надихає тисячі науковців і туристів знову й знову вирушати назустріч пригодам.

Вітаємо учнів Новгород-Сіверського ліцею №1 - учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу «Яскрава Антарктика: погляд зі станції «Академік Вернадський» (учитель-координатор Чмигальова А.С.):
Посохову Анастасію, Гуславську Злату, Сафонцеву Анастасію, Беденок Анастасію з отриманням Дипломів та Сертифікатів учасників проєкту!!!