Сьогодні в Новгород-Сіверському ліцеї №1 відбулося традиційне свято «Гордість і надія ліцею», яке стало підсумковим акордом 2023 року.

Переможцями конкурсу “Учень року” стали учні, які були визнані кращими в номінаціях:
- “Науковець року”(Олена Мацепура, учениця 10 класу),
- “Лідер року” (Горбонос Олександра, учениця 11 класу),
-“Активіст року” (Сильченко Уляна, учениця 10 класу),
- “Спортсмен року”(Олексієнко Анастасія, учениця 10 класу).

З привітальними словами та найкращими побажаннями до переможців конкурсу та їх батьків звернулися директор В. П. Мокрякова та голова Ради ліцею, депутат Новгород-Сіверської міської ради В.А.Балабко , за сприяння якого учні отримали пам”ятні кубки, солодощі та нагородну сувенірну дощечку до академічної галереї навчального закладу “Гордість і надія” з іменами переможців конкурсу за 2023 рік.

Для учнів, батьків, педагогів зі сцени лунали слова подяки, вітання. Вихованці студії “Танцювальний квартал” подарували присутнім чудові хореографічні композиції.

Попереду – нові відкриття та перемоги! Сподіваємося, свято «Гордість і надія гімназії» традиційно збиратиме дружну шкільну родину ще багато років, уславлюючи нові досягнення, успіхи, перемоги наших учнів.

01jpg23456789101111а1213141516171819jpg20jpg21jpg