Напередодні Міжнародного дня спорту та напередодні Всесвітнього дня здоровʼя вчителем фізичної культури Пуригою Г.В. у Новгород-Сіверському ліцеї №1 проведено турнір з волейболу між учнями 8-х класів.

З привітальними словами до учасників змагань звернулися Заслужений працівник фізичної культури і спорту України В. А. Балабко, заступник директора з виховної роботи Ільющенко О.М., які закликали школярів до активного та здорового способу життя, занять спортом.

Гра подарувала учням багато чудових емоцій! За підсумками змагань перше місце посіла команда учнів 8-Б класу, друге місце - команда 8-В класу і третіми стала команда 8-А класу. Вітаємо!!!

Призери турніру нагороджені медалями і дипломами від Національного Олімпійського комітету України.