До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки в Новгород-Сіверському ліцеї №1 відбувся інформаційний захід за участі соціального педагога навчального закладу Ганни Лисенко, інспектора ювенальної превенції Новгород-Сіверського райвідділу Юлії Бурди та представника ДСНС Владислава Чуйкова. Фахівці розповіли учням молодших класів основні правила мінної безпеки та наголосили на їх неухильному дотриманні.

Школярі дізналися, як діяти у разі пожежі, виявлення або займання підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Ці знання є надзвичайно важливими та актуальними, адже через постійні обстріли на мешканців Новгород-Сіверщини небезпека може чатувати скрізь. Тож діти повинні знати, як правильно поводитися в надзвичайних ситуаціях.