Сьогодні Новгород-Сіверський ліцей №1 відкрив свої двері для учнів,  заповнивши  коридори  дитячим щебетом. На урочисту лінійку з нагоди свята Першого дзвоника завітали наймолодші та найстарші ліцеїсти.

Першокласники,  з  хвилюванням  та  цікавістю  в  очах,  переступили  поріг  школи.  Вони  почали  свій  шлях  до  світу  знань  та  відкриттів,  а  їхні  батьки  з  гордістю  спостерігали  за  першими  кроками  своїх  дітей  в  цікавий  світ  навчання.

Майбутні випускники,  які  наблизилися  до  останнього  етапу  шкільного  життя,  також  відчували  схвилюючий  трепет  цього  дня.  Вони  з  гордістю  згадували  пройдений  шлях  та дякували школі за знання.

Директор Мокрякова В.П.  звернулася  до  учнів  із  теплими  словами  підтримки,  побажавши  успіхів  та  цікавих  відкриттів.  Новгород-Сіверський міський  голова Ткаченко Л.М.  підкреслила  важливість  освіти  у  сучасному  світі  та  побажала усім плідного  навчання та щасливого мирного майбуття.

1233а45789