Всеукраїнський фестиваль «В об’єктиві натураліста»
Вітаємо учнів 1–Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 (класовод Воробйова Н.К.) – переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста»:

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови “Всесвіт знань - 2024”
Вітаємо учнів Новгород-Сіверського ліцею №1 - переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови “Всесвіт знань - 2024” (вчитель Кравцова Наталія Анатоліївна):

Тематичний урок з рятівниками “Дбай про свою безпеку!”

26 квітня у рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності до учнів 6-В класу Новгород-Сіверського ліцею №1 (кл.керівник Максимихіна С.В.) на тематичний урок “Дбай про свою безпеку!” завітали представники РВ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Милько Анастасія та Вадим Могильний.

Заочний конкурс малюнків "Чорнобиль - наша пам"ять"
Учні Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у щорічному заочному конкурсі малюнків "Чорнобиль - наша пам"ять".

У творчій формі діти виразили почуття та думки про катастрофу, яка вплинула на Україну та весь світ. Ці малюнки нагадують нам про важливість безпеки та обережності у використанні атомної енергії.

Семикласники відвідали лекцію в музеї “Чорнобильська катастрофа: причини та наслідки”
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції залишила невиліковні рани у серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий негативний вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

У ліцеї триває "Тиждень знань з безпеки життєдіяльності"

Учні 6-Б класу разом з класним керівником Пашковською К.В. відвідали профілактично-пізнавальний захід в Новгород-Сіверському районному відділі ДСНС України в Чернігівській області та 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2ДПРЗ.

Першокласники завітали на зустріч з фахівцями ДСНС
З 22 по 26 квітня в Новгород-Сіверському ліцеї №1 організовано проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Розважальна програма для молоді від "Молодь in UA"
Програма UPSHIFT - це про командну роботу, дружбу, емоції, можливість реалізації, відповідальність та розвиток!

Команда учнівського самоврядування “Молодь in UA” Новгород-Сіверського ліцею №1 (Мельник Дарина, Приходько Кирило, Синяк Віталій, Горбонос Олександра, Сильченко Уляна) продовжує реалізацію загальношкільного молодіжного проєкту, метою якого є соціалізація, набуття комунікативних навичок учнівської молоді, подолання стресів та покращення ментального здоров”я дітей.

23 квітня - Всеукраїнський день психолога

Вітаємо практичного психолога Новгород-Сіверського ліцею №1 Тетяну МОГИЛЬНУ з професійним святом - Всеукраїнським днем психолога!

До Міжнародного дня Землі
Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи.

Маленькі школярики 2-Б класу разом з класоводом Ігнатовою К.В. у творчій формі розповіли про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти природу і ресурси.