Відповідно до плану 25 квітня 2019 року в гімназії було проведено День цивільного захисту. У етапі евакуації були задіяні члени педагогічного колективу, які є учасниками невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО), а також весь учнівський колектив.

Під час заходу вогнеборці показали техніку гасіння пожежі.

Проведення евакуації показало здатність педагогічного колективу гімназії та учнів швидко і організовано евакуюватися з приміщення гімназії.

Основні цілі та завдання, які були поставлені перед керівним складом гімназії, особистим складом невоєнізованих формувань, постійним складом учнів, виконані. Проведені навчання показали достатній рівень знань та відповідальності посадових осіб з формувань ЦЗ щодо організації проведення занять, підготовки особового складу невоєнізованих формувань ЦЗ щодо дій в умовах надзвичайних ситуаціях.