Із захопленням відкривали та зміцнювали лідерські та партнерські якості, з цікавістю розвивали активну та відповідальну життєву позицію, дізнавалися про можливості розвитку молодіжного лідерського руху.

Вихованці гуртка «Школа лідерства» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка та представники учнівського самоврядування інших загальноосвітніх навчальних закладів міста та району минулого тижня взяли участь в тренінговому занятті «Демократична участь», яке підготували та провели в гімназії шановні гості: Мелещенко Тетяна Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Бакка Тамара Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти історичного факультету національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Дякуємо за цікаву зустріч, неймовірні емоції, лідерський досвід та незабутні враження!