Участь у форумі Національної ради дітей та молоді «ЛІДЕРСТВО. НАТХНЕННЯ. FUN!»

Лідери учнівського самоврядування "Острів скарбів" Новгород-Сіверської гімназії №1 вісімнадцятого грудня взяли участь у Головному молодіжному форумі України Національної ради дітей та молоді «ЛІДЕРСТВО. НАТХНЕННЯ. FUN!»

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти», на яке завітали п’ятикласники разом з батьками та класними керівниками Марченко В.В., Сластьон Л.П., Совою Л.В.

Посвята в старшокласники

Тиждень учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 традиційно завершився вечором відпочинку «Посвята в старшокласники», проведеним лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та педагогом-організатором Ільющенко О.М.

Подорож Країною Барвінковою

23 жовтня 2019 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 в рамках міського педагогічного семінару проведено комунікативну гру для першокласників нової української школи "Подорож країною Барвінковою", підготовлену педагогом-організатором Ільющенко О.М., лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів» та вихованцями хореографічної студії «Танцювальний квартал» (керівник – Шкалаберда Ю.А.).

Посвята в старшокласники

14 грудня в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими вітальними та напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П. Мокрякова, класні керівники Іванова І.М. та Ковальчук Л.М., від імені батьків з привітальними словами звернулася Дудар К.М.

День місцевого самоврядування

У рамках відзначення Дня місцевого самоврядування 07 грудня в Новгород-Сіверській міській раді для активної учнівської та студентської молоді нашого міста відбувся день відкритих дверей. Юні гості зустрілися з міським головою Олегом Бондаренком, який розповів про структуру органів місцевого самоврядування та озвучив плани на майбутнє.

Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти

Вже традиційно в рамках проведення Тижня учнівського самоврядування в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося урочисте свято «Посвята учнів п'ятих класів у гімназисти».

Посвята в старшокласники

1 грудня 2017 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбувся традиційний вечір відпочинку «Посвята в старшокласники». Зі щирими напутніми словами до учнів десятих класів звернулася директор гімназії В.П.Мокрякова. Цікаве музичне вітання для своїх вихованців підготували класні керівники Сова Л.В. та Сластьон Л.П., наголошуючи, що бути старшокласником – дуже відповідально та почесно.

День учнівського самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання кожного загальноосвітнього навчального закладу – підтримувати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості, що виховує самостійність, відповідальність, ініціативність.

Посвята в гімназисти

29 листопада в гімназії відбулася Посвята п'ятих класів в гімназисти. Цьогоріч сімдесят шість учнів із високим інтелектуальним та творчим потенціалом розпочали свій гімназійний шлях.