Засідання молодіжної ради

16 березня лідери учнівського самоврядування Новгород-Сіверської гімназії №1 взяли участь у засіданні молодіжної ради, де відбулася зустріч міжнародних експертів програми DOBRE/USAID з учнівською та студентською молоддю міста.

Посвята в гімназисти

Вчора в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулося свято «Посвята в гімназисти».

Робота, спрямована на профілактику булінгу

Важливим напрямком, що впроваджується в гімназії, є робота, спрямована на профілактику булінгу.

Комунікативна гра для першокласників "Подорож країною Барвінковою"

Сьогодні в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка відбулася комунікативна гра для першокласників "Подорож країною Барвінковою", підготовлена педагогом-організатором Ільющенко О.М. та лідерами учнівського самоврядування «Острів скарбів».

Відкриття гімназійної галереї «Гордість і надія гімназії»

Сьогодні в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбулася святкова церемонія відкриття гімназійної галереї «Гордість і надія гімназії», що вшановуватиме учнів та випускників, які є переможцями та призерами міського, обласного, всеукраїнського етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, мають високі досягнення в інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах та змаганнях.

Молодіжна рада в дії

Сьогодні лідери учнівського самоврядування «Острів Скарбів» (координатор Ільющенко О.М.) взяли участь у навчанні Молодіжної ради міста за програмою DOBRE.

Благочинна акція «Солодка валентинка, що рятує життя дитини»

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина. Існує традиція: цього дня писати вірші, дарувати квіти й  солодощі, надсилати романтичні листівки тим, хто подобається, і, звичайно, робити добрі справи.

Команда лідерів учнівського самоврядування "Острів Скарбів" активно працює над створенням Банку учнівських ініціатив

Оновлена команда лідерів учнівського самоврядування "Острів Скарбів" вже активно працює над створенням Банку учнівських ініціатив.

Вітаємо ученицю 10 класу АННУ ДУДАРЬ, яка стала переможницею виборчих перегонів та очолила учнівське самоврядування «Острів Скарбів»

«Острів Скарбів» – це не тільки назва популярної, захоплюючої пригодницької книги для дітей, але й, насамперед, – сучасна ігрова модель учнівського самоврядування, що ефективно діє в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка з 2007 року.

Заняття-практикум "Створюємо безпечне освітнє середовище"

29 січня з метою протидії булінгу в дитячому середовищі, згуртування учнів та виховання толерантного ставлення один до одного, педагогом-організатором Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка Ільющенко О.М. проведено заняття-практикум "Створюємо безпечне освітнє середовище".