Сьогодні під час правознавчої комунікативної гри “Знаємо свої права, виконуємо обов”язки”, проведеної соціальним педагогом Новгород-Сіверської гімназії №1 Ганною Лисенко, наші шестикласники створювали “правознавчу ялиночку”, кожна гілочка якої символізувала права дітей, закріплені в Конвенції ООН про права дитини.
Після цього хлопчики та дівчатка прикрасити ялинку яскравими прикрасами з нагадуваннями про те, які обов”язки мають діти.

Акція “16 днів проти насилля”, в рамках якої відбувся захід, має основну мету - профілактика порушень дитячих прав. Тож щоб закріпити отримані знання, діти переглянули тематичну казкову презентацію, під час якої намагалися з”ясувати , які права порушені у героїв тієї чи іншої казки.

На пропозицію соціального педагога зазирнути в дзеркало, щоб побачити там коштовний скарб, кожна дитина побачила своє відображення. Адже що найбільша цінність кожної країни, кожної родини - це ДІТИ, права яких мають бути завжди захищені.

322394643 550448193379879 357589981821577992 n