Вже традиційно з метою виявлення та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, підвищення інтересу та загальної зацікавленості до вивчення математичних дисциплін, в тому числі шляхом підняття особистої самооцінки і розвитку впевненості в своїх силах, учні Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіада «На Урок» з математики (Осінь 2023).

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для студентів та зручний інструмент контролю знань з навчальних предметів, чудова нагода позмагатись за першість в одній віковій категорії. Завдання XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання!

Вітаємо переможців, учнів 6-Б класу Сокола Кирила та Осадчу Альону,  із здобуттям Дипломів ІІІ ступеня!!!

Також сертифікати учасників олімпіади отримали шестикласники Душин Микита, Мороз Ольга, Сальник Софія, Риковська Аліса (вчитель математики Кулак А.В.)

зображення viber 2023 11 24 13 54 04 797зображення viber 2023 11 24 13 54 05 301