Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Це День знань, який завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, новими надіями і несподіваними зустрічами. У цей день для учнів 5-А та 5-Б класів відбувся перший показовий урок з елементами квесту на тему: «Я – громадянин України, європейської країни».

Діти розповідали вірші, переглядали відео, віртуально мандрували країнами Європи, згадували видатних постатей, які були українцями за походженням, плели віночок-оберіг для України. Діти та батьки отримали багато приємних вражень. В кінці заходу вони разом заспівали пісню «Сад молодий».11111Для учнів сьомих класів був проведений урок-квест «Ми українці, наш дім – Україна!» Гімназисти показали свої знання з історії та географії України, вгадували пісні вітчизняних виконавців та співали самі.

У кінці свята учні станцювали флешмоб під пісню у виконанні О.Пономарьова «Не стидайся, то твоя земля»