З 20 по 24 квітня 2015 року в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в гімназії організовано ряд виховних заходів, спрямованих на роз’яснення серед дітей  правил безпечної поведінки у побуті, на дорозі та з метою набуття навичок правильного поводження в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, протягом тижня, учні взяли участь в пізнавальних вікторинах «Пішохід і автомобіль», «Світ великий – було б здоров’я», демонстрували свої знання щодо знань безпечної поведінки в ході ділової гри « Пожежна безпека у побуті», моделювали ситуації з основних принципів порятунку та захисту людей, відпрацьовували алгоритм надання першої медичної допомоги.

Під час зустрічі з інспектором ВДАІ Кузьомкиним О. В.  розповів дітям, як безпечно дістатися до школи та орієнтуватися на дорозі завдяки дорожнім знакам. Окрім того, він роз’яснив  школярам, як правильно переходити проїжджу частину дороги, застеріг від спроб нехтування Правил дорожнього руху. А також звернув увагу, що з настанням весни, діти починають кататися на велосипедах, але перш ніж сідати за кермо велосипеда, потрібно добре вивчити ПДР.

p1070561

p1070566
Під час бесіди юні учасники дорожнього руху задавали різноманітні запитання працівнику ВДАІ. Державтоінспектор був  здивований, що в такому юному віці учні цікавилися розмірами штрафів за порушення ПДР, отриманням водійських прав та засобами індивідуального захисту, які використовують інспектори Державтоінспекції під час несення служби.
p1070571
22 квітня 2015 року до гімназії завітали співробітники міської районної організації Товариства Червоного Хреста Брикез А. Ю.  та Сузік О. П.  Вони провели тренінг з навчання надання першої невідкладної допомоги з вчителями та працівниками гімназії. Було розглянуто питання про надання першої допомоги під час обмороження, опіків, переломів, обробки ран, удушення, зупинка серця.

img2187

img2199

Гості показали практично як правильно провести серцево-легеневу реанімацію.

img2209

З учнями була проведена зустріч з провідним інспектором Н- Сіверського району Бобровим Є. М. з метою навчання школярів правилам поведінки в побуті та вибухонебезпечними предметами.

p1070704

Діти познайомилися з правилами користування вогнегасником. Зустріч була змістовна та цікава.

p1070709_01

p1070730

Класні керівники нагадали учням правила безпечної поведінки під час навчально-виховного процесу та позаурочний час, звернули увагу на необхідність обережного поводження з хімічними речовинами, вибухонебезпечними предметами, пояснили порядок дій при виникненні загроз техногенного та воєнного характеру.